Розклад групових занять

Заняття для вагітних "Pilates Prenatal" проводяться у форматі міні-груп до 6 осіб у ВТ, ЧТ, СБ о 12.00 за попереднім записом.

Тренування по боксу для дорослих проводяться у форматі міні-груп у ПН, СР та ПТ о 21.00;  ВТ і ЧТ о 21.00 та СБ о 15.00 за попереднім записом.

Заняття з темним фоном проводяться за попреденім записом. Записатись можно за номером телефону +38 (068) 88 68 880

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
08:00
09:00
Power Pilates
Євгенія


Yoga
(для початківців)
Віра


Power Pilates
Євгенія


Yoga
(для початківців)
Віра

Power Pilates
Євгенія
10:00
Lower Body+abs
Іванна

Interval Training
Дар'я

Tabata+Stretch
Іванна

Body Sculpt
Дар'я

HOT IRON
Іванна

Energy Training
Дар'я
11:00
Dynamic Stretching
Ольга

Pilates
Жанна

Dynamic Stretching
Ольга

Pilates
Жанна

Dynamic Stretching
Ольга

Pilates
Жанна

Power Class
Ігор
12:00


Step aerobic
Жанна


 


Functional Step
Жанна


Dynamic Stretching
Ольга
13:00


Lower Body+abs
Дар'яJunior Fitness
(14-18 років)
Дмитро


Tabata+Stretch
Дар'яJunior Fitness
(14-18 років)
Дмитро


Power Functional
Дар'яJunior Fitness
(14-18 років)
Дмитро

14:00

15:00

16:00
Body Power
Людмила


Strip Plastic
Ольга


Body Power
Людмила


Strip Plastic
Ольга


Body Power
Людмила

17:00

'
Zumba
НаталіяJunior Fitness
(9-14 років)
Дар'я


Zumba
Наталія


Zumba
НаталіяJunior Fitness
(9-14 років)
Дар'я


Zumba
Наталія


Zumba
НаталіяJunior Fitness
(9-14 років)
Дар'я

18:00
TRX Interval
Артем

90-60-90
Ігор

TRX Interval
Артем

Functional step
Ігор

TRX Interval
Артем
19:00
Lower Body+abs
Іванна

Interval Training
Анастасія

Tabata+Stretch
Іванна

Body Sculpt
Анастасія

HOT IRON
Іванна
20:00
Dynamic Stretching
Ольга

Power Functional
Ігор

Dynamic Stretching
Ольга

Interval Training
 Ігор

Dynamic Stretching
Ольга
21:00

Інтенсивні та функціональні направлення

Power Functional ― тренування, спрямоване на розвиток всіх м’язів тіла. Формує правильні рухові навики, підвищує працездатність організму, усуває асиметрію тіла та рухів. Знижує ризик спортивних та побутових травм. Направлене на розвиток функціональності тіла (готовність до щоденних природних фізичних навантажень). Тривалість тренування – 50 хв. 

TRX Interval ―це заміна тренажерного залу . Це спеціально розроблене ефективне функціональне тренування з TRX стропами та додатковим інвентарем (гантелі , еспандери , бодібари та степ платформи) за допомогою якого в найкоротший час можна зігнати небажані кілограми та підтягнуть ваше тіло. Тривалість тренування – 50 хв. 

Lower Body + abs ―  за міцними сідницями – до нас. Функціональне тренування середньої і високої інтенсивності з застосуванням додаткового обладнання (міні-штанги, боді-бари, гантелі, степ-платформи, еспандери, фіт-боли). Спрямоване на зміцнення м’язів нижньої частини тіла: ніг, сідниць, спини і пресу. Тривалість тренування – 50-55хв.  

TBW ― це інтервальне тренування високої інтенсивності на все тіло. Під час тренування чергуються аеробіка та силові вправи. Таке поєднання найбільш ефективно для тренування ССС і дихальної систем, та для підтримки м’язового тонусу. Тренування досить інтенсивне, тому підходить лише для людей з високою фізичною активністю. 

Tabata + Stretch ― один з найбільш ефективних видів інтервального тренування. Даний вид заняття являє собою комплекс вправ (присідання, випади, віджимання і т. д.), основою якого є принцип короткочасної інтенсивної роботи з невеликими перервами. Тренування передбачає серйозне навантаження протягом 20 секунд, а після – відпочинку на 10 секунд і повторення комплексу (не менше 8 разів). У підсумку загальна тривалість тренування становить 32 хвилини. Особливість Tabata в тому, що активне спалювання жиру відбувається ще 2 дні після тренування. Tabata тренує серце, розвиває координацію рухів. Тривалість тренування – 50 хв.

Body Beach ― силове інтервальне тренування, спрямоване на корекцію найпроблемніших частин тіла (ноги, сідниці, тріцепс). Метою тренування є наближення до ідеальних пропорцій тіла. Для будь-якого рівня фізичної активності. Тривалість тренування – 50 хв.

HOT IRON ― (Або «гаряче залізо») являє собою комплексну групову силову систему тренувань, виконувану під музику і з використанням міні-штанг. Сприяє швидкому розщепленню жирів. Такі тренування прискорюють щоденний обмін речовин (витрата енергії без застосування навантажень), збільшується швидкість розщеплення жирів в спокої і тривалість такого розщеплення (досягає 24-48 годин), що в довгостроковій перспективі призводить до прискорення основного метаболізму. Тривалість тренування – 55-60 хв. 

HIIT ― це короткі силові або кардіо- тренування, що припускають безперервне чергування інтервалів з максимальним, помірним і низьким рівнем навантажень. Саме тому такі тренування називаються високоінтенсивними і інтервальними. Тренування сприяє активному спалюванню жирових клітин та швидкому схудненню. Тіло стає рельєфним та підтягнутим, сильним та витривалим. Тривалість тренування – 50 хв. 

Танцювальні направлення

Step Aerobic ― це одне з найпопулярніших напрямків у фітнесі, заняття допоможуть в рекордні терміни зробити фігуру підтягнутою і стрункою. До того ж,на занятті  швидко й ефективно спалюються калорій, за рахунок чого ви в короткі терміни зможете досягти бажаних результатів.. Степ-аеробіка чудово підходить для профілактики і лікування артриту і остеопорозу, відновлення після травм колін і зміцнення м'язів ніг. 

Mind Body ― один із найбезпечніших видів тренувань

Stretching ― являє собою комплекс вправ, призначений для плавного розтягування м’язів, що робить м’язи  еластичними, суглоби рухливими і гнучкими, зміцнює мускулатуру. Переваги стретчингу полягають в зниженні м’язової напруги, збільшенні амплітуди рухів в суглобах, розширенні м’язової координації, підвищенні циркуляції крові до різних частин тіла, підвищенні рівнів енергії (в результаті збільшення циркуляції). Тривалість тренування – 50 хв. 

Power Pilates ― силовий пілатес. Підходить для широкого вікового спектру і для людей з будь-яким рівнем фізичної підготовки, сприяє розвитку сили, гнучкості, покращує роботу внутрішніх органів, підсилює обмінні процеси, підвищує координацію, коригує поставу, а також знімає стрес. Великий комплекс вправ, який підтягне ваше тіло без збільшення м’язової маси! Тривалість тренування – 50 хв.

Pilates Miх ― це різновид звичайного пілатесу, але з використанням додаткового обладнання такі як міні боли , фіт боли ,еластичні стрічки .

Hatha Yoga ― це «силова йога», так як при виконанні певних асан необхідно застосувати силу як фізичну, так і розумову. Основною ідеєю хатха-йоги є розвиток гнучкості тіла.  На заняттях ви ознайомитесь з різноманітними практиками хатха-йоги: асани, пранаяма, мудри, медитація, динамічні практики крийя-йоги. Тривалість тренування – 50 хв. 

Дитячі тренування

Junior Fitness (10-14 років) ― гармонійний фізичний розвиток, життєво важливий   в підлітковому віці! На тренуваннях розвивається гнучкість, витривалість, сила, координація та швидкість .

Функціональні заняття допоможуть розвинути в дитині лідерські якості, емоційну стійкість, зробити дитину витривалою і змусити повірити в свої сили та здібності!

Художня гімнастика (4-9 років) – у дівчаток буде формуватись  підтягнута фігура, правильна хода і рівна постава. Сила волі, витривалість, дисципліна, терплячість - всі ці якості виховує гімнастика.Крім фізичних даних, у дівчинки буде розвиватися музичний слух.